Bestuur

Het bestuur van Cleopatra is belast met de dagelijkse leiding van de vereniging. Elke week vergaderen de bestuursleden op maandag. Het bestuur zorgt ervoor dat er ALV's worden georganiseerd, het Pand open is, de boekhouding gedaan wordt, dat er bier is, het Pand goed onderhouden is, er drie dagen per week avondeten wordt gekookt, de commissies soepel lopen, Cleopatra wordt vertegenwoordigd in diverse samenwerkingsverbanden binnen en buiten Groningen, de ledenadministratie op orde is, en nog veel meer...

Bestuur 2019–2020

Het bestuur van Cleopatra voor het verenigingsjaar 2019–2020 draagt de naam “Thaleia.”

VoorzitterSuzanne Oudvoorzitter@cleopatra-groningen.nl
SecretarisMarieke Rendersecretaris@cleopatra-groningen.nl
PenningmeesterZoë Warnerpenningmeester@cleopatra-groningen.nl
Commissaris InternDieuwke Elzingaintern@cleopatra-groningen.nl
Commissaris ExternLyan van der Velde*extern@cleopatra-groningen.nl
Commissaris FinancieelTim van der Kleijnfinancieel@cleopatra-groningen.nl
Commissaris BarHenk Hendriks*bar@cleopatra-groningen.nl
Commissaris PandBen van Ruitenbeekpand@cleopatra-groningen.nl

*Vertrouwenspersonen

WhatsApp_Image_2019-09-04_at_16.01.55.jpeg
v.l.n.r.: Lyan, Ben, Tim, Sanne, Henk, Dieuwke, Marieke en Zoë