Kom in de KEI-week naar Algemene Studentenvereniging Groningen Cleopatra

Cleopatra A.S.G.
Kleine Pelsterstraat 5/5a
tel.:050-3114800

Welkom bij Cleopatra A.S.G., de meest gestoorde studentenvereniging in Groningen. Meer weten?

door bert - 24 maart 2010ALV 7 april!

Feesten
7
apr

Beste leden,

Bij deze willen wij jullie graag uitnodigen voor de ALV van 7 april aanstaande. De voorlopige agenda ziet er als volgt uit:

1. Opening
2. Agenda
3. Notulen Algemene Ledenvergadering 10 februari 2010
4. Ingekomen Stukken
5. Mededelingen

6. Secretarieel Halfjaarverslag Pharos
7. Secretarieel Halfjaarverslag Sparta
8. Voorstel tot benoeming nieuw lid KasCie
9. Formatie GebSol 2010

10. W.V.T.T.K.
11. Rondvraag
12. Sluiting

Bij deze een korte toelichting op de inhoudelijke agendapunten:

6. Secretarieel Halfjaarverslag Pharos

Het jaar 2009-2010 is al weer over de helft (help!), en dus presenteert het bestuur haar bevindingen van het eerste halfjaar. In dit verslag kan je lezen hoe het afgelopen halfjaar is verlopen en wat Pharos tot nog toe heeft waargemaakt voor het voorgenomen beleid. Naast dat dit voor onszelf een mooi moment is om eens te reflecteren op hoe het tot nog toe gaat, is dit ook voor de ALV dé kans om het bestuur feedback te geven. Met als Unique Selling Point aan het verslag mooie foto's van het afgelopen halfjaar.

7. Secretarieel Halfjaarverslag Sparta

Ook de GebCie zal op deze ALV verslag uitbrengen over het afgelopen halfjaar. Wil jij ook weten hoe het het pand en haar crew het het afgelopen halfjaar is vergaan? Dit is je kans!

8. Voorstel tot benoeming nieuw lid KasCie
Sascha de Ruijter heeft aangegeven graag in de Kascommissie te willen, en de KasCie wil haar graag erbij hebben. Sascha is een jaar penningmeester geweest van het bestuur van de bewonersvereniging van de Goeman Borgesiuslaan en is momenteel penningmeester van de KEI-COEP. Mag Sascha toetreden tot de leukste commissie van Cleopatra? Jij beslist het.

9. Formatie GebSol 2010

Met een beetje geluk is er ten tijde van deze ALV een kandidaatsbestuur voor 2010-2011. Het wordt dus ook weer tijd om te gaan zoeken naar een GebCie voor volgend jaar. Op deze ALV wordt de Sollicitatiecommissie voor de GebCie (de GebSol dus) samengesteld. Wil jij in de GebSol? Leg dan uiterlijk volgende week woensdag je brief in de TIM, of stel je op de ALV zelf verkiesbaar.

10 W.V.T.T.K.

Naast de gebruikelijke ruimte voor vragen en moties, zal er tijdens de W.V.T.T.K. ook aandacht zijn voor de halfjaarverslagen van de Raad en de KasCie.

Hopelijk tot ziens woensdag de 7e! Het festijn begint om 20.00 uur in onze vertrouwde benedenbar.

Groetjes namens het bestuur,

Bert

« terug naar het blog

[Advertentie]

[Studentenlink]