Welkom bij Cleopatra A.S.G., de meest gestoorde studentenvereniging in Groningen. Ga je in Groningen studeren en ben je geïnteresseerd in een studentenvereniging? Kijk dan even rond en leer meer over Cleopatra. Wij zijn een gezellige studentenvereniging die niet aan ontgroening doet. Bij Cleopatra heerst een lekker ontspannen sfeer, waar iedereen geaccepteerd wordt.
===AFGELAST===
De debatavond is afgelast, zie ook het aparte blogitem.
Aanstaande woendagavond zal er in de bovenbar een hevig debat losbarsten over de privacywetgeving. Sinds kort kun je geen paspoort meer aanvragen zonder dat je vingerafdruk daar op komt te staan.
We zullen eerst een documentaire kijken over privacy: "Wij weten alles van u" (Zembla 2008).
Daarna zullen we het debat gaan voeren. We hebben twee sprekers uitgenodigd. Klaas Yde Haarsma (bekend van onder andere ' Wie is de mol' Groningen) zal namens het CDJA een standpunt innemen en Gerrit Duits van het landelijk bestuur van Dwars het andere.
Dus kom allemaal!
Woensdag 7 oktober
20.00 uur
Bovenbar
Liefs, namens Pharos,
Jessica
[Advertentie]
[Studentenlink]