Welkom bij Cleopatra A.S.G., de meest gestoorde studentenvereniging in Groningen. Meer weten?
Beste allemaal,
Binnenkort is Schierkamp, waar jullie je natuurlijk allemaal al voor hebben ingeschreven. De (nu al legendarische) SchierCie '08 biedt jullie de unieke kans om je bij voorbaat al op te geven als als snijslaaf!
Het is vet relaxed, gewoon 's middags een beetje groente snijden / aardappels schillen of dergelijke zaken. En als je snijslaaf bent, heb je de rest van het kamp geen corvee meer (behalve natuurlijk de grote schoonmaak op zondag). Dus geen risico dat je op zaterdagavond met je lamme kop nog eens een enorme afwas hoeft te gaan doen, of met een enorme kater ineens de wc's moet gaan schoonmaken.
Klinkt dit jou allemaal als muziek in de oren, geef je dan nu op als snijslaaf! Stuur een mailtje naar bmraerejtker@yc.oahoom, bel naar 06-303xxxxx of reageer hieronder op dit item.
Groetjes, Bert
Vertrouwenspersoon SchierCie '08.
[Advertentie]
[Studentenlink]